Nasi specjaliści

Maksymilian Brożek

Masażysta i terapeuta SPA z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Doskonalił swoje umiejętności pracując w wielu medycznych placówkach m. in.: Śląskie Centrum Rehabilitacji Repty – Wydział Zamiejscowy w Ustroniu, NZOZ Południe Kraków, Centrum Medyczne Med – All, Przychodnia przy PSI Ochrona Mienia Kraków, Polski Dom Ulgi w Cierpieniu im. Ojca Pio – Gabinet Reumatologiczny, SCANMED.

Swoje zainteresowania rozwinął kończąc kursy z zakresu terapii orientalnych, refleksoterapii i elektroakupunktury – system Dr Andrew, NLP, terapii manualnej. Część z nich mógł wykorzystać pracując w: Studio Relaksacji i Profilaktyki Kręgosłupa, Papuga Spa Hotel w Bielsku – Białej, Leśne Spa w Krakowie. Cennym doświadczeniem była również praca z osobami niepełnosprawnymi na 10 turnusach rehabilitacyjnych w ramach współpracy z Krakowskim Centrum Rehabilitacji.

Uczył również zawodu w Medycznym Studium Masażu w Centrum Nauki i Biznesu Żak. Ukończył studia podyplomowe – Zarządzanie w Zdrowiu Publicznym i Edukacji Zdrowotnej oraz studia magisterskie – Rekreacja i Wypoczynek w Edukacji Zdrowotnej na Wydziale Pedagogicznym Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, a także studia licencjackie – Promocja Zdrowia na WSTH i Studium Medyczne Masażu Leczniczego. Interesuje się szeroko rozumianą profilaktyką oraz edukacją zdrowotną, różnymi terapiami naturalnymi i holistycznym podejściem do pacjenta.

Luo Xin

Absolwent Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tianjinie. W latach 2006-2014 główny specjalista w Departamencie Terapii Akupunkturą w Chorobach Psychosomatycznych Szpitala Afiliowanego przy Uniwersytecie TCM w Tianjinie. Od 2014 do 2016 pracował jako specjalista w zakresie akupunktury w zespole TCM w Gabonie. Od 2016 roku specjalista w Departamencie Terapii Akupunkturą w Encefalopatii.

Od 2018 specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w TCM Center.

Specjalizuje się m.in. w leczeniu takich dolegliwości, jak:

  • zaburzenia lękowe,
  • depresja,
  • bezsenność,
  • zapalenie stawów,
  • dolegliwości neurologiczne.

 

Marcin Piwecki

Swoją przygodę z pracą z ciałem rozpoczął w 2010r. w Szkole Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie gdzie zdobył tytuł zawodowy technika masażysty. Ciągła chęć rozwoju spowodowało, iż rozpoczął studia z zakresu fizjoterapii.

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskał na wydziale Rehabilitacji Ruchowej krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Dalszym krokiem jakim podjął buło rozpoczęcie studiów podyplomowych z zakresu terapii manualnych tkanek miękkich w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Swój warsztat udoskonalał biorąc udział w licznych kursach np. z zakresu anatomii palpacyjnej, PNF, MTG. Doświadczenie zawodowe zdobywał w spółdzielni „Złote Rączki” będąc zatrudniony jako masażysta przez 5 lat. Ponadto prowadził zajęcia dla kierunku technik masażysta ucząc przyszłych adeptów teorii i praktyki masażu.

Uczestnik licznych konferencji przedmiotowych w tym także w roli prelegenta. Zaangażowany członek Krajowej Sekcji Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów. W swojej pracy wykorzystuje zarówno masaż jaki i metody terapii manualnej. Zainteresowany poszukiwaniem dowodów naukowych do stosowania danej metody oraz promocją zdrowego stylu życia.