MASAŻ RELAKSACYJNY KRAKÓW

Zabieg na całe ciało, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, odprężenie i rozładowanie stresu związanego z życiem codziennym. Masaż relaksacyjny sprzyja regeneracji sił, likwidacji przemęczenia, a także poprawia równowagę psychofizyczną. masaż relaksacyjny

Masaże relaksacyjne od 70 zł!

Rodzaje masażów relaksacyjnych wykonywanych w ICLB:

 1. Masaż aromaterapeutyczny
 2. Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi
 3. Masaż hawajski Lomi Lomi
 4. Masaż relaksacyjny głowy i karku

 

Masaż relaksacyjny znajduje zastosowanie przede wszystkim w schorzeniach:

 • kręgosłupa (dyskopatie, zwyrodnienia, stany podostre)
 • reumatycznych (RZS, ZZSK, ogólne zmiany wytwórcze w stawach)
 • neurologicznych (stany zapalne i podrażnienia nerwów obwodowych)
 • bólach głowy, bezsenności
 • wymagających obniżenia napięcia mięśniowego

  Przeciwwskazania do masażu:

 • choroby nowotworowe
 • choroby zakaźne
 • hemofilia
 • żylaki
 • krwawienia, krwotoki
 • ostre stany zapalne
 • ciąża
 • miażdżyca
 • nadciśnienie
 • wysoka temperatura

Masaż Relaksacyjny

Państwa życie jest pełne stresu i macie silną potrzebę relaksu? Wasze mięśnie są ciągle napięte i macie trudności z ich odprężeniem? Wasza praca wymaga stałego przebywania w tej samej pozycji? Cierpią Państwo na bóle reumatyczne, pleców, kręgosłupa lub głowy? Z wszystkimi wymienionymi problemami pomoże Wam się uporać masaż relaksacyjny. Kraków ul. Bujaka 15 – pod tym adresem znajdziecie Państwo Integracyjne Centrum Leczenia Bólu, gdzie wykonujemy zabiegi na całe ciało. Ich zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, odprężenie i rozładowanie stresu związanego z życiem codziennym. Masaż relaksacyjny sprzyja regeneracji sił, likwidacji przemęczenia, a także poprawia równowagę psychofizyczną.

Masaże relaksacyjne w Krakowie od 70 zł!

W ofercie ICLB znajdą Państwo: masaż pleców, karku, głowy, ramion, a także nóg i stóp. Oferujemy zabiegi miejscowe, by rozluźnić najbardziej spięte mięśnie lub zapewniające wspaniały odpoczynek masaże całego ciała. Proponujemy różne rodzaje zabiegów relaksacyjnych, wśród nich między innymi:

1. Masaż aromaterapeutyczny – ma działanie zarówno relaksujące, jak i terapeutyczne. Podczas tego zabiegu wykorzystywane są olejki eteryczne, które pomagają rozluźnić spięte mięśnie i wprowadzają w błogi nastrój. W zależności od wybranego aromatu może mieć on wpływ wyciszający i odprężający bądź pobudzający i energetyzujący. Masaż zwiększa dopływ tlenu i związków odżywczych do tkanek, przyśpiesza usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii oraz sprzyja lepszemu wchłanianiu kosmetyków pielęgnacyjnych. Masaż aromaterapeutyczny pomoże także w regeneracji sił po wzmożonym wysiłku fizycznym.

2. Masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi – wywodzi się z Indii. W technice tej wykorzystywane są kamienie półszlachetne, takie jak: jaspisy, karneole, awenturyny, tygrysie oko, kryształy górskie, ametysty, lapis-lazuli, kwarce oraz atestowany olejek ajurwedyjski, sporządzany według tradycyjnej receptury z czarnego sezamu, kokosu i ziół indyjskich. Masaż gorącymi kamieniami to doskonałe remedium na stres, uporczywie powracające troski, niepokój, stany lękowe, a nawet depresję. Pomaga w leczeniu bólów głowy, kręgosłupa i bólów reumatycznych.

3. Masaż hawajski Lomi Lomi – od wielu wieków stosowany jest na Hawajach. To szczególna technika, w której masażysta używa nie dłoni a przedramion. „Dotyk łapą zadowolonego kota” to doskonały masaż rozluźniający mięśnie i ścięgna, poprawiający elastyczność stawów i krążenie krwi i limfy. Jest też zalecany w kłopotach strawieniem. Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i usuwa skutki długotrwałego stresu.

4. Masaż relaksacyjny głowy i karku – to zabieg, który pomaga się odprężyć i odpocząć. Masaż jest zalecany przy zaburzeniach motoryki, depresjach, nerwicach, migrenach, przemęczeniu i bezsenności. Ma też działanie ujędrniające dla skóry twarzy. Podczas zabiegu masażysta skupia się na okolicach głowy, karku, obręczy barkowej, twarzy oraz małżowinach usznych. To dobry masaż dla osób, które w wyniku stresu mają spięte mięśnie karku, co może powodować bóle głowy i problemy z koncentracją.

Masaż rozluźniający

Masaż rozluźniający to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu, który w efektywny sposób pozwala uporać się ze zmęczeniem i stresem. Masaż sprawi, że poczują się Państwo wypoczęci i odprężeni. Jednorazowy zabieg to za mało? W naszym salonie mogą Państwo skorzystać z serii pięciu zabiegów relaksacyjnych w ramach pakietu „STOP STRES”, więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce „Nowości”.

Masaż relaksacyjny jest też doskonałym pomysłem na prezent z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Matki, urodziny czy imienin. W naszej ofercie znajdą Państwo bony upominkowe – ich wartość ustalana jest indywidualnie w zależności od wybranych usług.

ICLB to nie jest zwykły salon masażu, ale miejsce, gdzie w komfortowych warunkach można wypocząć i zregenerować siły. Wykwalifikowana i doświadczona kadra, zapewni Państwu fachową opiekę i najwyższą jakość zabiegów. Wierzymy, że przyjazna atmosfera jest równie ważna, jak zdolności naszych masażystów, dlatego dużą uwagę przykładamy do Państwa wygody. U nas poczujecie się swobodnie i komfortowo, dzięki czemu łatwiej będzie Wam się zrelaksować, a odprężenie po masażu pozostanie z Państwem na długo.

W ICLB w łatwy, szybki i wygodny sposób umówią się Państwo na masaż. Kraków, ul. Bujaka 15 – nasza recepcja jest do Państwa dyspozycji od 8.00 do 19.00. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 500 839 119 lub 12 389 87 48 oraz drogą elektroniczną wysyłając e-mail na adres: rejestracja@iclb.pl.